Kitokia Šventė
Ieškantiems originalių sprendimų!
 

Ieva Grigaitė

- projekto vadovė, Skanūs linkėjimai by IevaGri ir Sveika Šventė įkūrėja. Savo renginių ir maitinimo verslo organizavimo praktiką skaičiuoja jau 10-us metus. Baigusi vadybos ir verslo administravimo, maitinimo verslo organizavimo, gamybos specializaciją; dirbusi žinomuose restoranuose ir viešbučiuose Lietuvoje ir užsienio šalyse (Kipras, Londonas); nuolat tobulinasi pas geriausius pasaulio specialistus; organizavo daugelį tiek jaukių šeimos švenčių tiek masinio pobūdžio renginių, koncertų, banketų, furšetų. Organizuoja ir veda kūrybines gamybos dirbtuves, valgomų puokščių ir kompozicijų kursus ir kitus jaukius ir smagius šeimyninius užsiėmimus.

Gyvenimo moto: visada svarbiausia susifokusuoti ne į problemą, o į jos sprendimo būdą.

Apie mus rašo: https://naujienos.alfa.lt/leidinys/sekunde/panevezi-ideju-pilnais-lagaminais/

https://aina.lt/panevezietes-kuriamu-puoksciu-ismesti-neteks-jas-galesite-suvalgyti/

https://aina.lt/mamas-kavos-pakvietusi-paneveziete-liko-maloniai-nustebinta/

https://jp.lt/panevezietes-mamos-kvieciamos-i-specialia-konferencija/

Justina Stacevičienė

Esu Justina, renginių organizavimas mano aistra. Ta aistra degu jau 10 metų. Didžiausia kūryba ir meilė darbui aplanko organizuojant vaikų gimtadienius, juose visada stengiuosi išgirsti ir išpildyti ne tik tėvelių, bet ir vaikų norus ir svajones. Mano organizuojamų švenčių braižas gana stipriai skiriasi nuo įprastų šventės variantų. Juose galite pastebėti nemažai kitokių sprendimų. Sukaupusi nemažą darbo praktiką galiu pasiūlyti tik pačius geriausius savo darbo specialistus, kurie kartu su manimi kuria įspūdingą, KITOKIĄ šventę! Organizuojant šventes galiu pasirūpinti šventės programa, edukacija, dekoravimu, vieta, maistu, dovanomis ir visomis kitomis smulkmenomis, kurios padės Jums mėgautis švente!

Gyvenimo moto:  1. Būk geresnis, nei buvai vakar! 2. Meilė - visų projektų varomoji jėga! 3. Šypsokis ir mylėk gyvenimą! 

Apie mus rašo: https://www.lrytas.lt/verslas/sekmes-istorijos/2019/02/24/news/panevezietei-verslo-ideja-pakuzdejo-varna-ant-krutines-provokuojantis-piesinys-9330366/