Kitokia Šventė
Ieškantiems originalių sprendimų!
 

Edukacinės programos 

Mūsų tikslas, kad Jūsų šventės metu svečiai būtų užimti ir pramogautų, bei laiką leistų kitokiu būdu, tad siūlome paįvairinti edukacinėmis, kūrybinėmis dirbtuvėmis. Į visas mūsų organizuojamas dirbtuves ir edukacines programas mielai kviečiame prisijungti ir įsitraukti įvairaus amžiaus vaikus.

Išsamesnė info ir užsakymai, kreiptis tel. 8 635 40 657 arba el.paštu: info@kitokiasvente.ltSveikuoliškų skanumynų dirbtuvėskuriose ne tik papasakosime apie becukrių desertų alternatyvas, bet ir patys pasigaminsite dėžutę saldumynų ir pasiimsite namo. Tinka tiek mažoms šeimos šventėms, vaikų gimtadieniams, tiek kolektyvo ar draugų susibūrimams. 

trukmė iki 1,5val. 
Namų kvapų dirbtuvės. Jaukiems, aromatingiems susitikimams. Dirbtuvių metu trumpai susipažinsime su eteriniais aliejais, bei aplinkai draugiškais kvapais. Išmoksite ir pasigaminsite buteliuką nuostabaus kvapo, vaikučiai galės pasinerti į užsiėmimą kartu, arba užsiimti buteliuko dekoravimu ir kvapo pavadinimo kūrimu.

trukmė iki 1,5val. Grožio SPA dirbtuvės, kurių metu gaminame natūralią kosmetiką, kalbame apie grožį ir savęs priežiūrą. Dirbtuvių metu išmoksime pasigaminti namų sąlygomis ir natūraliomis priemonėmis: 

lūpų balzamo gamybos dirbtuvės; 

vonios burbulo gamybos dirbtuvės;

natūralaus kūno šveitiklio gamyba;

natūralaus muilo gamyba.

trukmė nuo 1 iki 3 val. Valgomos puokštės gamybos dirbtuvės, skirta visiems, kurie nori išmokti pasigaminti savo valgomą puokštę ir ypač naudinga tiems, kurie jau išdovanojo visas savo gamintas dovanas ir ieško naujų idėjų. Puokštę galima susikomponuoti ne tik iš gėlių, o iš vaisių, daržovių, uogų ir žolelių.

trukmė iki 2,5val. Vainikų ir šventės dekoracijų gamybos dirbtuvės. Kalėdinių, Advento ar namų dekorui skirtų vainikų gamybos dirbtuvės, nepalieka abejingų.

trukmė iki 1,5val.